Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii. OK
Tip na darček
Zľavy
Bazár
Galéria
Fotogaléria3D fotogalériaVideogaléria
Blog
Rady a tipy
Veľkoobchod
Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Sme hrdým držiteľom certifikátu kvality ISO9001

E-ShopIBO POĽOVNÍKZbrane a strelivo Vzduchovky NORICA Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB

Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB

Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB - NA94 Vzduchová pištoľ CO2 Norica model Sig Sauer 2022 4,5mm BB
Kategória: Vzduchovky NORICA
Cena: 57.30 s DPH
81.90 € (-30%)
Kód produktu: NA94
EAN: 8414462500428
Dostupnosť: dostupný
Záručná doba: 2 roky(ov)
Hodnotenie:
ks:
0 0
Parametre produktu
Odporúčané doplnky

Rámy vzduchových pištolí NORICA sú vyrábané rovnako kvalitne ako vzduchovkách to im zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Výhodou vzduchových pištolí na CO2 bombičky je ich pohodlnosť pri streľbe bez potreby naťahovať pružinu, či prebíjať po každom výstrele. Jednoducho vložíte CO2 bombičku so zásobníkom a strieľate. Presná replika známej zbrane Sig Sauer 2022. Integrovaná lišta umožňuje upevnenie taktického príslušenstva, ako je laser alebo baterka kompatibilná s picatinny montážou. Táto pištoľ umožňuje pohodlné uchopenie a následne vyššiu presnosť aj pre neskúseného strelca. Na ďalšie zlepšenie priľnavosti má rukoväť vybratie prstov a textúrovanú rebrovanú gumu. Pištoľ strieľa 4,5 mm BB. Poháňané kapsulou obsahujúcou 12 g CO2 umiestnenou vo vnútri 21 ranového zásobníka BB.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je NORICA  zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

  • Typ: pištoľ CO2
  • Kaliber: 4,5 mm
  • Kapacita zásobníka: 21
  • Úsťová rýchlosť: 125 m/s
  • Strelivo: plastové guľôčky
  • Hmotnosť: 720 g
  • Farba: čierna

Odporúčané doplnky

Pridajte svoje hodnotenie

Ohodnoťte produkt

Pridajte svoj komentár k produktu

Spýtať sa na produkt / Mám záujem o predvedenie stroja

meno, priezvisko

e-mail

tel. číslo (mobil)

koľko je sedem krát 2? (overenie)

otázkaStránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť sú určené pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.