Bestseller

mini14

MiNi-14 Generácia 3. Stupňa, Pokročilý viacúčelový systém. Ľahké použitie. Schopný pracovať v hĺbkach viac ako 18,3 metra, používajúc jedinú multi-funkčnú batériu (AA or CR123).

Wagner consulting

Naša nová spoločnosť, Wagner Consulting Vám s hrdosťou ponúka široký sortiment vybavenia na nočné videnie od nižšej kvality 1st gen. až do najdokonalejšie a najkvalitnejšie prístroje 3rd gen. vojenskej stupnice. Na tejto stránke nájdete všetko od ďalekohľadov, zameriavačov, teleskopov, puškových teleskopov, multi pokročilých systémov až po našu špecialitu - puškové teleskopy na denné/nočné videnie. Slúžime len vážnym zákazníkom a tým aj poskytujeme produkty najvyššej kvality na dnešnom trhu. Takisto pripomíname, že všetky naše produkty majú plnú, 1 ročnú záruku a ponúkame rýchly a kompletný servis v prípade nečakaných problémov, alebo vylepšeniach. Nenechajte sa oklamať inými predajcami prístrojov na nočné videnie, ktorí sa Vám snažia nahovoriť, že XD-4 a XR-5 teleskopy sú vyššej kvality ako 3rd gen. XD-4 tak ako aj XR-5 sú zdokonalené 2+vojenské trubice. Pozor: trubice 3rd generácie sa vyrábajú len v USA - a len spoločnosťami ITT a Litton.

Sale of Generation 3 equipment is under the control by the Office of Munitions Control, U.S. Department of State and available to the law enforcement and government entities only. It is subject to the International traffic in Arms Regulations and falls under the International Traffic in Arms Regulation per title 22. Code of federal Ragulations (CFR), Parts 120-130. Sale and Ashipment of this equipment without proper licensing or consent is strictly prohibited.
Super scope 1

Seiler D-830
All in one - day and night system
Super scope 2

Seiler D-830
Night system only
Super scope 3

Seiler D-830
Day system only